Skvelé zľavy až 90% na nezabudnuteľné zážitky, nevšedné chute, wellness, cestovanie a ďalšie pekné veci!

Obchodný zástupca (externá spolupráca) - HappyAgent

Internetový zľavový portál hromadného nakupovania HappyDay.sk v rámci rozširovania svojich aktivít hľadá do svojho tímu externých spolupracovníkov pre vyhľadávanie obchodných príležitostí - dodávateľov zľavových ponúk.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie dodávateľov zľavových ponúk pre zľavový portál
  • uzatváranie zmlúv s dodávateľmi zľavových ponúk
  • asistencia pri vytváraní zľavových prezentácií
  • podpora prevádzky portálu, marketing a reklama

Ponúkame:

  • zaškolenie
  • prácu z domu, flexibilná pracovná doba
  • rôzne možnosti spolupráce: živnosť, dohoda alebo občasná brigáda (vhodné aj pre študentov alebo mamičky na materskej dovolenke)

Požiadavky:

  • úplné stredoškolské vzdelanie
  • skúsenosti s obchodom
  • komunikačné a prezentačné schopnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť a dôveryhodnosť
  • užívateľská znalosť práce s PC (MS Word, Mail, Internet)
Odmena:
  • variabilná, formou provízie zo sprostredkovania:
    • 20% 35% z provízie za predané kupóny získanej zľavovej ponuky
    • + 5% z provízie / za vytvorenie a manažment získanej zľavovej ponuky

Nástup:

  • január 2012 a neskôr

Zľavové ponuky, o ktoré máme primárne záujem, sa týkajú najmä ubytovaní, zážitkových aktivít a služieb v Tatrách, na Liptove a Orave, v Slovenskom Raji a na Gemeri. Z tohto dôvodu uprednostníme kanditátov s osobnými kontaktmi práve v týchto regiónoch.

Informujte sa prosím na čísle 0905 509 092 alebo píšte na e-mail jobs@happyday.sk.