Skvelé zľavy až 90% na nezabudnuteľné zážitky, nevšedné chute, wellness, cestovanie a ďalšie pekné veci!

O nás

HappyDay.sk (z angl. šťastný deň) je zľavový portál, ktorý svojím zákazníkom prináša každý deň skvelé zľavy až do výšky  90% na nezabudnuteľné zážitky, nevšedné chute, wellness, cestovanie a mnohé iné pekné veci!

O HappyDay.sk

Internetový portál HappyDay.sk tvoria ľudia, ktorí sa v biznise kolektívneho nakupovania pohybujú už od jeho príchodu na Slovensko, a teda dôverne poznajú potreby a požiadavky zákazníkov. Navyše, si za tento čas vybudovali veľmi dobré vzťahy s mnohými obchodnými partnermi, a preto zákazníci nakupujúci na HappyDay.sk vždy dostanú za svoje zľavové kupóny tovary a služby v najvyššej kvalite.

Tvorba internetových riešení vyžaduje okrem vynikajúcej témy pre projekt aj skúsenosti, nadhľad a kreativitu ...

Naše know-how z oblasti elektronického biznisu, webdizajnu a internetového marketingu, ako aj poznanie možností regiónov, nám umožňujú prinášať Vám atraktívne zľavy v pútavých internetových prezentáciách. Aj preto sme sa snažili vybudovať zľavový portál HappyDay.sk ergonomicky a dizajnovo atraktívny s dôrazom na intuitívne užívateľské rozhranie a jednoduché ovládanie. Uverejňované zľavové ponuky sú pritom starostlivo vyberané s dôrazom na atraktivitu a pestrosť ponuky, regionálnu príslušnosť či výšku poskytovanej zľavy, tak aby ste aj vy s nami a vo svojom meste zažili svoj šťastný deň!

Naša vízia a ciele

Naším cieľom je rozšíriť kolektívne nakupovanie aj do iných miest a regiónov ako tie, ktoré sú preferované existujúcimi portálmi. Nie sme pritom naviazaní na žiadny región, preferujeme však aj menšie mestá a mestečká v regiónoch, ktoré dôverne poznáme.

Smerom k obchodným partnerom by sme chceli našu spoluprácu povýšiť, z už iba známeho telefonovania a mailovania bez priameho kontaktu končiaceho vyplatením provízie, o kompletný servis (vyhodnotenie marketingovej kampane, demografiu a poznanie zákazníkov, ... atď.).

Našou víziou je v blízkej budúcnosti zaujať stabilné miesto na trhu a postupne sa prepracovať do prvej deiatky zľavových portálov na Slovensku, v Čechách a Poľsku.

Informácie o spoločnosti

Zľavový portál HappyDay.sk dopĺňa portfólio internetových projektov spoločnosti ... s.r..o. prevádzkujúcej celoslovenský ubytovací server Travelia.sk a sieť úspešných  regionálnych a turistických portálov zameraných na Pieniny, Vysoké a Nízke Tatry, Slovenský Raj a Gemer s priemernou mesačnou návštevnosťou takmer 20.ooo unikátnych návštevníkov.

Fakturačná adresa
Levočská 47
080 01 Prešov
Slovenská republika

Firemné údaje
IČO: 11111111
DIČ: 2222222222
IČ DPH: SK11111111

Bankové spojenie
Tatrabanka a.s., pobočka Prešov
Číslo účtu: 2222222222/1100
SWIFT: TATRSKBX

Zákaznícky servis a reklamácie
Email: podpora@happyday.sk, reklamacie@happyday.sk
Telefón: +421 (0) 905 111 111
Pondelok - Piatok: od 8:00 do 12:00 počas pracovných dní

Pre obchodných partnerov
Email: objednavky@happyday.sk
Telefón: +421 (0) 905 111 111
Pondelok - Piatok: od 8:00 do 20:00 počas pracovných dní

Mapa, kde nás nájdete